Yalıtım Konusunun Olmazsa Olmazı; Dış Cephe Kaplama

Yalıtım Konusunun Olmazsa Olmazı; Dış Cephe Kaplama

istanbul-yapi-fuari-2007-17

Bir binanın sıcak, soğuk, rutubet ve diğer dış etkenlerden korunabilmesi için, binanın çepeçevre ve hiç boşluk kalmadan kaplanması gereklidir. Dış cephe kaplama olarak tanımlanan bu uygulama ile özellikle yakıt faturalarında önemli avantajlar sağlanabileceği gibi, binanın değeri de artmaktadır.

Dış Cephe Kaplama Yapılara Değer Katar

Yeni kalan, sızdırma, rutubet almayan ve yaz aylarında klima nedeniyle kullanılan elektrikten, kış aylarında yakıttan yaptığı ekonomi ile kullanıcılara ömür boyu kazandıran Dış cephe kaplama, binaların değerini de artıran etkenlerin başında gelmektedir. Özellikle binaların yüzeyine nüfuz ederek sağlık konusunda riskler oluşturan t-rutubet ve nemi uzak tutması ile sağlıklı nesillerin oluşumuna da katkıda bulunan kaplama malzemeleri, ilk uygulama aşamasında harcanan bedeli kısa sürede amorti edebilmektedir.

Dış Cephe Kaplama Uygulaması Ekonomiktir

Dış cephe kaplama uygulaması, sanılanın aksine her zaman avantajlı bir çözümdür. Bir binanın hayatı boyunca yakıt ve ısınma giderleri, konusunda oluşturduğu masrafın yanında, iyi bir yalıtımın bina giderlerine sağlayacağı ekonomi dikkate alındığında, kısa sürede kendini amorti eden uygulama ilerleyen dönemde bina için ciddi karlılık haline gelecektir. Siz de geç kalmadan yapılarınızın dış cephelerini kaplatmak için sektörün güçlü temsilcisi Hekim Yapı’nın internet sitesi, www.hekimyapi.com adresine girerek gerekli bağlantılarınızı yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hekim Panel Kalitesinin Farkını Yaşayın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir