Tüm Dünyada Yükselişe Geçen Hazır Yapı Tasarım ve Üretiminde Öncü Firmalar Hangileridir

Tüm Dünyada Yükselişe Geçen Hazır Yapı Tasarım ve Üretiminde Öncü Firmalar Hangileridir

Modern çağın yapı sistemlerinde farklı yönelimlere ihtiyaç duyması hazır yapı endüstrisinin gelişmesini sağlıyor. Tüm dünyada yükselişe geçen hazır yapı sektörü çağın ihtiyaçlarına cevap veren özel tasarımlar sunarken estetik ve kalite ekseninde modern teknolojilerle donatılmış hazır yapı üretimi yapan firmalar dikkat çekiyor.

Türkiye’de hazır yapı sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş, Özge Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. ,Hebo Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş yurt içi ve yurt dışında hazır yapı ürün ve hizmetleri ile öncü firmalar olarak tanınıyor. Hekim Holding bünyesinde yer alan hazır yapı firmaları tüm dünyada kalite ve estetik tasarıma sahip projelere imza atıyor.

Hazır Yapı Sektöründe Öne Çıkan Ürün ve Hizmetler Nelerdirhekimboard

Hazır yapı deyince çok geniş bir faaliyet alanına girmiş oluyoruz. Hazır yapı endüstrisi kapsamında; Prefabrik Yapılar, Konteynerler, Kabinler, Çelik Binalar, Şantiye Yapıları, Zırhlı Güvenlik Kabinleri, Ekolojik Yapılar, Kamp Yapıları, Hazır Konutlar, Çelik Depolar, Tatil Köyü yapıları gibi farklı hazır yapı çeşitleri bulunuyor.

Hekim Holding bünyesinde bulunan Hekim Profil nitelikli Yapı Profillerinin üretimini yapmaktadır. Estetik ve teknolojik çözümler sunan Steelin,  hafif çelik binalar ve ekolojik konteyner gibi ürünlerin geri dönüşümlü, çevre dostu olarak tasarlandığı Hekim Holding modern mimari konseptlerini kapsamaktadır.

Hekim Hazır Yapı Ürün ve Hizmetlerinde Modern ve Estetik Tasarımlar Kalite ile Buluşuyor

Hazır yapılarda sağlamlık, kalite ve modern estetik sistem özelliklerini bir arada sunan Hekim hazır yapı hizmetleri tüm dünyada önemli projelerde kullanılmaktadır. Hebo City,  çok amaçlı yaşam konteynerleri ve şehir mobilyalarında her türlü yaşam alanına uyumlu, işlevsel ve estetik mimarisi ile öne çıkan Hekim hazır yapı markaları arasında yer alıyor.

Yeniden yapılmakta olan Ortadoğu şehirlerinde modern hazır yapılar, Irak gibi savaş mağduru bölgelerde acil yaşam konteynerleri, dünyanın her yerinde şantiye prefabrik alanları, çelik villalar ve hazır yapı konutları gibi birçok hazır yapı projesinde Hekim hazır yapı imzası bulunuyor.

 

Bir önceki yazımız olan Hazır Yapı Endüstrisinde Modern Yapı Çözümleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir