Sürekli Büyüyen Bir Holding

Sürekli Büyüyen Bir Holding

Yapı sektörü kendi içinde kuralları olan ve bazı değerler üstünde hareket eden bir endüstri ve hizmet koludur. En küçük yapıdan en büyük yapıya kadar tüm yapı unsurlarında kullanılan malzemeler, teknikler ve yöntemler bir yapının değerini belirlemektedir. Bu açıdan bakıldığında ise çok uzun zamandır ülkemizde yapı ve yapı unsurları alanında hizmet veren Hekim Yapı büyük bir holding olarak çok kaliteli ürünler ortaya çıkartmaktadır.

dth

Özellikle binaların kaplama ve yatımı konusunda hizmet veren Hekim Yapı, teknolojiyi kullanan ve dünya standartlarında bir hizmet veren yapı şirketidir. Tüm ürünlerinde dünyanın en önemli yapı standartlarını yakalayan ürünleri ile her geçen gün daha da büyüyen bir holding olarak müşteri memnuniyetini birinci sıraya almaktadır. Elinde bulunan değere sahip çıkan ancak sürekli yeniyi araştıran ve bunun için de şirket bünyesinde bir laboratuvar bulundurup en günce fikirleri denemekten çekinmeyen bir iş anlayışıyla hareket edilmektedir.

Prefabrike ürünler konusunda ülkede önce bir konumda bulunan firma 2001 yılında başladığı üretimlerini artırarak çok büyük bir holding haline gelmiştir. Bunu yaparken de her türlü yeniliği takip etmekten ve sürekli olarak daha iyiyi aramaktan vazgeçmeyen bir şirket politikası takip edilmektedir. Dış ve iç cephe kaplama alanında büyüyen şirket üç ana ürün unsuruyla öne çıkmaktadır. Bunlardan birisi olan Hekimboard ile çok büyük ebatlı fibercement levhalar üretilmekte ve çok büyük yapıların bile dış cepheleri kaplanabilmektedir.

Ayrıca 2011 yılından itibaren taş yünü ve EPS kullanılarak üretilen değişik yapı çözümleri ile de her türlü binanın iç ve dış cephe yalıtımları yapılmakta ve bunlara çatı çözümleri de eklenmektedir ki tüm bu unsurlar çok uygun fiyatlar ile üretilmekte ve kaliteden taviz verilmemektedir.

Bir önceki yazımız olan Yalıtım Konusunun Olmazsa Olmazı; Dış Cephe Kaplama başlıklı makalemizde Prefabrik Yapı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir