Prefabrik Yapıların Tercih Edilmesinin Sebepleri Nelerdir

Prefabrik Yapıların Tercih Edilmesinin Sebepleri Nelerdir

prefabrik-villa

Prefabrik veya hazır yapılar inşaat sektöründe son yıllarda kullanılan önemli yapılardır. Maliyetinin uygun olması yanı sıra sağladığı yararlar ile birçok sektör ve alanda sıklıkla tercih edilerek kullanılmaktadır.

Prefabrik yapı, yangına ve depreme dayanıklıdır. Ayrıca hem ses hem de ısı izolasyonu sağlaması açısından da kullanım alanlarının çok genişlemesine neden olmuştur. Lüks villalardan, yazlık evlere, motel ve tatil köylerine kadar prefabrik yapılar çözümler sunmaktadır. Prefabrik yapılar sundukları bu yararlar yanı sıra hem modern hem de estetik bir görünümdedirler.

İnşaat ve yapı sektöründe bu kadar çok kullanılan prefabrik yapılar birçok prefabrik yapı firması kurulmasına da sebebiyet vermiştir. Ancak seçim yaparken firmalar kalite, dayanıklılık ve güvene dayalı süreçler sunan firmaları tercih etmektedirler.

Prefabrik Yapı da Kalite Ve Güvenin Değişmez Adresi

Dünya üzerinde olduğu kadar ülkemizde de prefabrik yapılar sektörde çok sık bir şekilde tercih edilmektedir. Bu açıdan da kökü geçmişi, entegre tesisleri, kaliteli üretimleri, geniş ürün yelpazesi ile hekim holding prefabrik alanında lider konumda bir firma haline gelmiştir.

Hekim Holding, prefabrik alanında sunmuş olduğu çok çeşitli ürünler ve uygun fiyatlı çözümler ile kendini birçok dev projede kanıtlamıştır. Küresel bir firma olan Hekim Holding hazır yapı sektöründe tüm hammaddelerini kendi tesisinde üreten tek firmadır. Yapı sektöründe kalite, dayanıklılık ve fiyat kadar önemli iki konu olan paketleme ve yükleme süreçlerinde de alternatif ve duruma özel çözümler sunmaktadır.

Hekim Holding Firma Yapısına Genel Bir Bakış

Hekim Holding, kuruldu seksenlerin başından bu güne kadar sekiz şirket ve sekiz işletme ile hem yerel hem de kürsel bir firma olduğunu çok defa kanıtlamıştır. 191.000 metrekare alan üzerinde bulunan üretim ve prefabrik yapı ile ilgili tanıtım alanları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dünya üzerinde altı kıtada 120’den fazla ülkeye ihraç yapmaktadır. Bine yakın çalışanı ile müşteri memnuniyeti ve çalışan memnuniyeti temelinde ilerlemeye devam etmektedir. Hekim holding, bayi yapısı ile yurt içinde ve yurt dışında yüzden fazla bayisi bulunmaktadır. Hekim Holding’e bağlı tüm firmalar ile birçok dev projeye imza atarak 50 binden fazla referansı ile inşaat sektörünün sürekli yükselen yıldızıdır.

Hekim Holding, teknolojiye ve inovasyona yaptığı yatırımlar ile geliştirdiği ürünler ve markaları ile sektörde itici bir güçte olmuştur. Sürekli gelişmeye dayalı entegre sistemler ile müşterilerine her zaman en iyiyi verme hedefindedir.

Prefabrik yapı firması konumundan dev bir sektör firması haline gelen Hekim Holding, yolculuğuna emin adımlar ile devam etmektedir. İnşaat ve yapı sektöründe öncü bir firma olarak çevreye ve insana saygı ilkesi ile hedeflerine doğru ilerlemektedir.

Hekim Holding, çözüm ortakları, müşterileri ve çalışanları ile bir bütün olarak kalitesinden ve kendisinden taviz vermeden birlikte büyümektedir.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Yapılar Kent yaşamından Kaçmak İçin Alternatif Çözümler Sunuyor başlıklı makalemizde Prefabrik Yapı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir