Prefabrik Yapılarda Kullanılan Malzemeler Kullanım Özelliklerini Etkiliyor Mu

Prefabrik Yapılarda Kullanılan Malzemeler Kullanım Özelliklerini Etkiliyor Mu

Hazır yapı sektörünün yükselen değeri prefabrik yapılarda kullanılan malzeme kalite ve kullanım özelliklerini belirliyor. Bir Hekim Holding firması olan Prefabrik Yapı A.Ş tüm dünyada yüksek kalite standartları ile tanınan prefabrik yapı ürünlerinin üretim ve hizmetini sunuyor. Hafif çelik binalar ve ekolojik konteyner ürün guruplarını kapsayan Steelin teknoloji, sağlamlık ve estetiğin imzasını atıyor.

Hekim Holding geleneğinin kalite ve özgün iş modeli yaklaşımlarına sahip olan Prefabrik Yapı A.Ş prefabrik yapı ürünlerinin yapımında kullanılan malzemeleri kendi tesislerinde yüksek kalite standartları ile üretiyor. Prefabrik yapılarda kullanılan nitelikli Yapı Profilleri Hekim Profil tesislerinde üretiliyor.

 Hekim Holding Prefabrik Yapı Malzemeleri Ve Özellikleri Nelerdirhekim-klasik-konteyner

Hekim Holding prefabrik yapı malzemeleri ileri teknoloji ile üretilen geri dönüştürülebilen özel malzemelerdir. Modern mimari konseptine uygun olarak prefabrik yapı malzemeleri sürdürülebilir yapıların üretilmesini sağlamaktadır. Hekim Profil tesislerinde üretilen nitelikli Yapı Profilleri kaynaksız yapı teknolojisi ile üretilen özel tasarım yapı malzemeleridir.

Estetik ve teknolojik çözümlerin kusursuz olmasını sağlayan prefabrik yapı malzemeleri Hekim Holding tesislerinde çevre dostu teknolojiler ile üretilmektedir. Merkezine insanı alan Hekim Holding üretim ve hizmet anlayışı prefabrik yapı malzemelerinin üstün kalite yapı malzemelerine dönüşmesini sağlayan yaratıcı iş modelleri ile üretimi kusursuzlaştırmaktadır.

Hekim Holding Prefabrik Yapılar hangi Alanlarda Kullanılmaktadır

Hekim holding tüm dünyada dev projelere imza atan değerli firmaların arkasındaki isimdir. Hekim Holding bünyesinde bulunan Prefabrik Yapı, tüm dünyada farklı yaşam alanlarında kullanılan prefabrik yapıların üretim ve hizmetini gerçekleştirmektedir. Kuzey Afrika, Türkmenistan, Ortadoğu gibi farklı coğrafi bölgelerde Hekim Holding prefabrik yapıların kullanıldığı alanlar bulunmaktadır.

Türkiye’de ve dünyanın çeşitli bölgelerinde şantiye alanları, acil yaşam alanları, tatil konaklama alanları, özel villa ve konutlar, güvenlik kabinleri gibi çok farklı işlevselliğe sahip yaşam ve ticaret alanları Hekim Holding prefabrik yapılar ile kurulmuştur. 160.000 m2′lik üretim tesisleri alanına sahip Prefabrik Yapı A.Ş altı kıtada yüzden fazla ülkeye prefabrik yapı ihracatı yapmaktadır. Türkiye’de ve dünyada dev projeler olarak anılan prefabrik yapı projelerinin başarılı mimarı hekim holding firmasıdır.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Yapı Malzemelerinde Hekim Holding Kalitesi başlıklı makalemizde Prefabrik Yapı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir