Prefabrik Yapı Sektöründe Lider; Hekim Holding

Prefabrik Yapı Sektöründe Lider; Hekim Holding

prefabrik-ev-3

Geleneksel bina konsepti içerisinde görmeye alıştığımız yığma tuğla ya da betonarme yapıların yerine, hafif, sağlam, deprem gibi afetlere dayanımı fazla malzemelerle, belirli kalıplarda kalmayıp, kişiye özel çözümler sunabilen prefabrik yapı sektöründe, kendi üretmiş olduğu ara mal ve hammaddeyi, prefabrik konutlarında kullanarak, malzeme temini, sipariş ve bekleme süreçlerini ortadan kaldıran Hekim Holding, bu gün itibariyle 80’den fazla ülkeye ihracat yapan önemli firmalarımızdan biri. Çalışan ve kapalı üretim alanı olarak yapılan karşılaştırmalarda da rakiplerinden önde olan firma, prefabrik yapıların en önemli malzemeleri arasında yer alan fibercement konusunda ülkemizde ilk üretimi yapmış olmanın da gurunu yaşıyor.

Prefabrik Yapı Çözümlerinde Modern Dokunuşlar

İsteğe bağlı modern konut çözümleri ile adını duyuran prefabrik yapı sektörü, ilk başlarda tek katlı, bilinen dörtgen bina formunda yapılarla adını duyurduktan sonra hızla gelişen teknolojinin prefabrike sektörüne adaptasyonu ile birlikte daha komplike çözümlere kavuştu. Günümüzde farklı giriş ve çıkışlara sahip yatay genişlemeye müsait yapıların yanı sıra çok katlı prefabrik yapılar da uygulanmaya başlamıştır. Gelinen noktayı, daha yakından görmek ve holding bünyesinde prefabrik konut üreten kuruluşların modellerini incelemek için hekimholding.com internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Yapı Nereye Yapılır? başlıklı makalemizde Prefabrik Yapı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir