Prefabrik Yapı Malzemelerinde Hekim Holding Kalitesi

Prefabrik Yapı Malzemelerinde Hekim Holding Kalitesi

Pazarın tüm ihtiyaçlarına, uzman mühendis ve mimar kadrosuyla, üstün faaliyetleriyle yanıt vermekte olan Hekim Holding A.Ş’nin bir kuruluşu olan Prefabrik Yapı, 28 seneyi binlerce tecrübe ile geride bırakmıştır.

Temelden Zirveye Hekim İşbirliği

col-tipi-prefabrik-770x350Prefabrik Yapı, yüksek kalite standartlarında ön üretimli prefabrike yapılar, endüstriyel yapılar, yaşam konteynerleri imal etmektedir. Üretim maddelerini, tasarım ve hesaplamalarını kendi tesislerinde gerçekleştirir.

Yaptığı işlerle yalnızca firmaya değil, ülkemize de katma değeler kazandırır. Hekim Holding şirketleri, ulusal kazanımlar için projeler üretmektedir. Fibercement ve kaynaksız imalat teknolojisiyle Türkiye’yi tanıştırmış, kendi prefabrik yapı malzemeleri ile geliştirdiği teknolojisini harmanlayarak yapılarını karşımıza çıkarmıştır.

Zaman Tasarrufu

Ürünlerinde maksimum mobilizasyon ve fonksiyonellik söz konusudur. Aynı zamanda prefabrik malzemeleri geri dönüştürülebilir.

Bu malzemelerden meydana getirilen acil yerleşim ünitelerine en fazla doğal afetlerden sonra gereksinim duyulur. Ancak deprem, sel ve kazalar haricinde mülteci kampları, yeniden yapılanan şehirler ve bireysel taleplerle de yapılar hazırlanmaktadır.

Müşteri odaklı şirket stratejisi bireysel siparişlerde anlatılan hayalleri gerçeğe dönüştürmek Hekim imzası altında kaliteli prefabrik yapı malzemeleriyle sağlanır.

İkame ve İstihdam

Prefabrik Yapı A.Ş çok katlı hafif çelik yapılarıyla yüksek arazi bedellerine alternatif oluşturur. Betonarmeyle yapılan binaların acil durumlardaki ikamesini üstlenir. Yeni iş alanları yaratarak ülke ekonomisine tekrar tekrar kazandırır.

Yine, Daha Fazla, Sürekli Avantajlar

Prefabrik yapılarını A1 sınıfı yanmaz HekimBoard fibercement cephe kaplama malzemesi ile oluştururlar.

Sürdürülebilirliği, %90 oranında geri dönüşümü ile çevre dostu malzemelerle imalata geçilir.

Ses ve ısı yalıtımı maksimum düzeyde tutulur.

İhtiyaca göre üretilen modüler yapıları kısa süreli montaj işlemleriyle kurulurlar.

Depreme ve her türlü iklim koşuluna dayalı Hekim prefabrike yapılar isteğe göre tasarlanabilme özelliğinde ve estetik görünümlerde üretilirler.

Prefabrik Yapı A.Ş markasal sorumluluk bilinciyle müşterilerine ulaşmaktadır. Çalışanlarının profesyonel olması ve yakaladıkları sinerji prefabrik yapılarında da kendini göstermektedir.

Hekim Holding prefabrik yapılar konforlu, çevreye uyumlu, güvenli, ekonomik yapılarını pazara katmaya devam etmektedirler.

Bir önceki yazımız olan HEKİM HOLDİNG PREFABRİK YAPILAR başlıklı makalemizde hekim prefabrik ve Prefabrik Yapı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir