Prefabrik Yapı Konusunda Bir Dünya Devi

Prefabrik Yapı Konusunda Bir Dünya Devi

Ülkemizde her yıl biraz daha gelişen prefabrike konut sektöründe hizmet veren Hekim Holding, bünyesinde faaliyet gösteren Prefabrik yapı, Özge Yapı gibi prefabrike konut üretici firmaların yanı sıra, ara mal ve hammadde üreten tesisleri ile de sektöre tek başına yetebilmenin haklı gururunu yaşıyor. Yine holding bünyesinde faaliyet gösteren Hebo Yapı ile endüstriyel ürünler ve şehir mobilyaları üreterek, çağdaş kentler oluşturmanın ilk adımlarını atan holding 6 farklı sektörde, 15 firması ile hizmet veriyor.

prefabrik-yapi-a-s-tanitim-filmi

Deprem ve Doğal Afetlere Karşı Teknoloji Farkı; Prefabrik Yapı

Ülkemizin deprem kuşağında olması, deprem oluşumlarında yüzlerce can kaybının yanında önemli rakamlarda mal kayıpları da yaşamamızın asla kaderimiz olmadığını savunan Hekim Holding, afetlere karşı dayanım oranı yüksek prefabrik yapı konusunda üretimlerinin yanında, bilgilendirme hizmeti de veriyor. Holding fabrika koşullarında, her türlü teknik kontrolün hassasiyetle yapıldığı ortamda üretilen ünitelerin, yapının kurulması istenilen noktalara taşınarak montajlanması ile elde edilen yapılarla, afete karşı mücadelede teknoloji silahını kullanmaktadır.

Prefabrik Yapı, Özgür Projelerin Ortaya Çıkmasına Destek Olur

Prefabrik yapı, kişiye özel çözümler sunmasının yanında, gelişen teknolojinin üretilen konutlara uyarlanması ile ileride ihtiyaç hissedilmesi ile birlikte, montajlanan bölümlerin sökülerek başka bir alana taşınmasından, projeye yeni oda ve alanların eklenmesine kadar bir dizi geliştirme işlemine de olanak sağlamaktadır. Prefabrike konut çözümlerinde gelinen noktayı daha yakından incelemek ve akılda kalan sorulara yanıt aramak için en kolay çözüm hekimholding.com internet adresine giriş yaparak detaylı bilgilere ulaşmaktır.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Yapı Sektöründe Lider; Hekim Holding başlıklı makalemizde Holding ve Prefabrik Yapı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir