Prefabrik Yapı ve Firmaları Dikkat Çekiyor

Prefabrik Yapı ve Firmaları Dikkat Çekiyor

Özellikle son yıllarda prefabrik yapılara daha sık rastlamak olası bir durum olmuştur. Prefabrike yapılar adı üstünde fabrikada üretilen ve sadece parçaların birleştirilmesi ile meydana gelen yapılardır. Kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması bunun yanı sıra ekonomik bir malzeme olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilen bir yapı malzemesidir.

Prefabrik yapı ürünleri satışı yapan birçok firma vardır. Bu firmalar müşterilerin değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak değişen ebatlarda ve değişen şekillerde prefabrik yapı malzemeleri üretmektedirler. Fiyatlarının uygun olması neticesinde tercih edilen prefabrik yapı malzemelerini prefabrik yapı firmaları ile satın almak mümkündür. Ülkemizde bu konuda hizmet veren binlerce farklı firma vardır.

Prefabrik Yapı Firmaları

Ülkemiz inşaat sektörünün gelişmiş yapıda olması nedeni ile prefabrike ürünlerin satışı ve üretimi konusunda hizmet vermekte olan birçok farklı firma vardır. Bu farklı firmalar gerek ihracat yaparak gerekse de kendileri imal ederek prefabrik yapılar üretmektedir.  Ülkemizde prefabrik yapı denilince akla gelen başlıca prefabrik yapı firmaları Hekim Holding, Karmod, Prefabrik Yapı Aş, Özge yapı, 3A Prefabrik, Yalı Prefabrik, AS Prefabrik, Vizyon Villa, Yuva Prefabrik, Etikon Prefabrik şeklindedir.

Bu firmalara kısa kısa bakmak gerekirse bu firmaların ulusal ve uluslararası çapta işler yaptığı söylenebilir. Hekim holding bu prefabrik yapı firmalarından biri olup sadece yurt içine değil yurt dışına da iş yapmaktadır. Prefabrik denilince sektörde akla gelen önemli bir firma olan bu firma İstanbul kökenli bir firmadır. Karmod prefabrik yine ülkemiz ve dünyanın diğer birçok ülkesine iş yapan önemli bir firmadır. Prefabrik konusunda 1986 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Prefabrik yapı A.Ş. yine İstanbul’da kurulmuş bir firma olup 1989 yılından bu yana gerek ülke içinde gerekse de ülke dışında hizmet vermektedir. Özge yapı 1992 yılında kurulmuş bir firma olup, prefabrik ve hafif yapı malzemeleri konusunda hizmet vermektedir. İnsanların prefabrik yapı ihtiyaçlarının karşılanmasında farklı ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir. 3A Prefabrik firması da prefabrik ve konteyner üretimi konularında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Yurtiçindeki ve yurtdışındaki müşterilerine hafif yapı elemanları konusunda sunduğu hizmetler ile bilinmektedir.

Yalı prefabrik ise 1992 yılında kurulan ve tek katlı ev, çift katlı ev, prefabrik yapılar, konteynerler, modüler kabinler ve diğer hafif yapıların üretimini gerçekleştirmektedir. As Prefabrik 20 yıllık bir şirket olup, son 5 yıldır prefabrik konusunda deneyim sahibidir. Konteyner ya da prefabrik yapıların ve diğer hafif yapı elemanlarının üretimi konusunda hizmet vermektedir. Prefabrik ve çelik yapı konusunda hizmet vermekte olan Vizyon Villa firması ise hafif yapı elemanları konusunda bilinen bir markadır. 2010 yılında İzmir’de kurulan Yuva Prefabrik ise prefabrik konut ve şantiye üretimi ile hafif çelik yapı malzemeleri konusunda uzmanlaşmıştır. 2006 yılından bu yana prefabrik ve çelik konstrüksiyon yapı malzemelerinin üretilmesinde hizmet vermekte olan firma yapı sektöründe önemli bir firmadır.

prefabrik-yapi-tesisleri

Prefabrik Yapı Firmaları ve Hekim Holding

Prefabrik yapı konusunda hizmet veren Hekim Holding sektörde önemli bir firmadır. 1981 yılında çelik konstrüksiyon yapı elemanlarının üretilmesi konusunda hizmet vermeye başlayan Hekim Holding 1996 yılından bu yana prefabrik yapı elemanları konusunda da hizmet vermeye başlamıştır.

Hekim Holding prefabrik yapı firmaları arasında politikaları ve insan odaklı çalışmaları ile öne çıkan bir firma olup, insan odaklı politikalarının yanı sıra kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir. Ülkemizde ve yurtdışında bilinen ve güven duyulan bir firma olarak çalışan Hekim Holding hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için hekimholding.com adresine tıklayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Hekim Holding Prefabrik Yapıları Neden Tercih Ediliyor başlıklı makalemizde Hekim Holding ve Hekim Holding Prefabrik Yapı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir