Özünde Doğaya Ve İnsana Saygı Olan Kuruluş; Hekim Holding

Özünde Doğaya Ve İnsana Saygı Olan Kuruluş; Hekim Holding

Özünde Doğaya ve İnsana Saygı Olan Kuruluş; Hekim Holding

Hekim Holding, kurulduğu günden bu yana, insana ve doğaya olan saygısını üretimin her aşamasında gösteriyor. Bu konuda yapmış olduğu çalışma ve panellerle de çevreye duyarlı projeler konusunda bilgilendirme çalışmaları yapan kuruluşun, toplam kalite yönetiminin yanı sıra, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda geliştirdiği çözüm odaklı hizmetleri ile gelecek kuşaklara sağlıklı konutlar bırakabilmenin hesaplarıyla üretimlerine devam ediyor.

Holding Sürdürülebilirlik ve Kaliteye Önem Veriyor

Hekim Holding için olmazsa olmazlar arasında yer alan sürdürülebilirlik ve toplam kalite, üretimin her aşamasında kendini gösteriyor. Ürün, faaliyet, hizmet, satış ve satış sonrası desteklerin aksamadan devam etmesi için gerekli olan müşteri odaklı hizmet standardını, şirket yönetimi ile de örtüştüren şirketler grubu, ülkeye sağladığı katma değer açısından da en değerli kuruluşlar sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor.

Holding Sosyal Sorumluluk Projelerinde de Bir Adım Önde

İnsan odaklı üretim yapmanın temel şartlarından biri olan sosyal sorumluluk projelerinde yer almak, Hekim Holding için biraz daha komplike çözümler olarak gerçekleşiyor. Toplumdan kazanılanı, toplum yararına harcama azmi ve kararlılığında olan şirket, günümüzde pek çok okul, sağlık ocağı, uyku merkezi, engelli dernek binaları gibi sosyal projelerde anahtar teslimi hizmetleri ile de farklılığını ortaya koymaya devam ediyor. Hekim Holding’e bağlı kuruluşların hizmetlerini daha yakından takip etmek için, hekimholding.com adresine giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Holding Nasıl Çalışır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir