Küçük Bir Adımla Dev Bir Şirkete Doğru Yol Alan Hekim Holding’in Başarısı

Küçük Bir Adımla Dev Bir Şirkete Doğru Yol Alan Hekim Holding’in Başarısı

maldivler-02

 

Ülkemizin en köklü şirketleri arasında yer alan Hekim Holding tüm dünyada başarılarıyla adından söz ettiren, geçmişten geleceğe başarıyı taşıyan bir şirket olarak geniş bir hizmet alanında kendini gösteriyor. Hazır Yapı Endüstrisi, Gıda Endüstrisi, Madencilik Endüstrisi, Yapı Malzemeleri Endüstrisi, Boya Plastik Endüstrisi, Dış Ticaret gibi farklı hizmet alanlarında yüksek kalite standartlarını sürdürülebilir başarıya dönüştüren Hekim Holding ülkemizde ve tüm dünyada dev projelere imza atıyor.

Hekim Holding Hizmet Anlayışı İle Ön Planda

Hekim Holding bünyesinde bulunan 8 şirket ve 8 işletme ile gelenekten gelen deneyimi modern yaklaşımlarla birleştiren hizmet anlayışı ile öne çıkıyor. Kaynak, üretim ve hizmette her detayda kusursuz iş modelleri ile çalışan Hekim Holding sahip olduğu köklü çalışma sistemi ile başarıya örnek gösterilebilecek öncü şirketler arasında yer alıyor.

Hekim Holding Nereden Başladı Nereye Gidiyor

Hekim Holding’in hikâyesi Dr. Öner Hekim ve kardeşi Ünal Nafiz Hekim’in 1985 yılında 2 adet kaynak makinesi, birkaç el aleti ile kurdukları şahıs firması ile başlıyor. Mesleki bilgi ve becerilerini başka firmalarda çalışarak geliştirmiş olan Dr. Öner Hekim ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacak hekim Holding’i girişimcilik cesareti ve hayallerindeki inanç ile küçük bir başlangıçla kurmuştur.

1987 yılına geldiklerinde iki kardeş 850 m2 arsa alıp, ilk etapta 140 m2, daha sonra 560 m2 atölye kurarak bu gün dev bir şirket olan Hekim Holding’in ilk yerleşik alanını yaratmıştır. Çelik konstrüksiyon işleri ile sektöre atılan Hekim Holding kurucuları bu gün çok çeşitli alanlarda hizmet veren dev bir şirketin kurucuları olmuştur. Hekim Holding tarihçesi küçük bir adımla dev bir şirkete doğru yol alan bir başarı hikâyesini anlatmaktadır.

Hekim Holding Başarılarını Öne Çıkaran Projeler Nelerdir

Prefabrik şantiye binaları, çok katlı prefabrik yapılar, acil yaşam konteynerleri, çok amaçlı yaşam konteynerleri, şehir mobilyaları gibi modern yapı çözümlerinde tüm dünyada hizmet veren Hekim Holding Profil Güneş Enerjisi Sistemleri gibi yenilikçi projelerle de adını duyuruyor. Türkiye’nin ilk çöl tipi güneş paneli üretim tesisi, İstanbul Başakşehir Evleri Azerbaycan’da çok katlı prefabrik yapılar, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’ya şehir mobilyaları gibi tüm dünyada ses getiren iş modellerinin sahibi Hekim Holding olmuştur.

Sosyal Sorumluluk Projeleri İle Hekim Holding

Yalıtım ve Enjeksiyon, Çelik Yapı Profilleri, Hazır Konut ve Çelik Ev, Duvar Panelleri gibi farklı alanlarda yüksek kalite standartlarında hizmet sunan Hekim Holding sosyal sorumluluk projeleri ile de ülkemizde öne çıkan şirketler arasındadır. Çevre ve doğaya uyumlu, insan yaşamına olumlu destek sağlayan yapı çözümleri ile dünya standartlarında hizmet sunmaktadır. Altı kıtada 100’den fazla bayi ve bünyesinde 8 şirket 8 işletme bulunan Hekim Holding 1985 yılından beri yapı sektörünün en başarılı şirketleri arasında yer almaktadır. Kalite ve sürdürülebilirlik ekseninde üretim ve hizmet sunan hem ülkemizin hem dünyanın tanıdığı dev bir şirkettir.

Bir önceki yazımız olan Hekim Holding Prefabrik Yapılar Neden Çok Tercih Ediliyor başlıklı makalemizde Hekim Holding prefabrik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir