Kaliteli Çalışma Prensibiyle Sektöründe Öncü Hekim Holding Nerede

Kaliteli Çalışma Prensibiyle Sektöründe Öncü Hekim Holding Nerede

Her sektöre hizmet veren çok sayıda holding bulunuyor. Holdingler, bünyesinde şirketlerin yer aldığı ve bunlarla piramit bir yapı oluşturan ticari yapılardır. Kısaca, şirketler topluluğu da denilebilir. Kar amacı güden yapılar arasında olan holdingler arasında hiç şüphesiz başarılı olanlar ve adından söz ettirenler, sadece kar odaklı olmayanlar. Kaliteli ve müşteri odaklı hizmet, başarılı üretim süreçleri ve dürüst çalışma prensibi gibi özellikler, sadece kar odaklı olmayan holdingleri akla getiriyor.

Hekim Holding, sahip olduğu özelliklerle bu pasta diliminde yer alanlar arasında. Bulunduğu sektörde uzun yıllardır öncü olan, bünyesindeki şirketler ile kaliteli hizmet sunduğu faaliyetlerini sürdürüyor. 8 şirket ve işletme, 6 kıtada ihracat, yurt dışı ve yurt içi bayilikler, sayısız çalışan ve referans ile ön plana çıkıyor. Hekim Holding nerede, bünyesinde yer alan şirketler nelerdir ve hangi sektörlere hizmet veriyor?

Hekim Holding Bünyesinde Yer Alan Şirketler

Hekim Holding, yapısında yer alan 8 şirketle farklı sektörlerde faaliyet gösteriyor. Faaliyet alanları; hazır yapı, yapı malzemeleri, boya plastik, gıda, madencilik endüstrileri ve dış ticarettir. Prefabrik Yapı, Özge Yapı, Hebo Yapı, Hekim Yapı, Piraziz Dış Ticaret, Hekim Boya Plastik, Hekim Süt şirketleri ile bu sektörlere uzun yıllardır hizmet veriyor.

Hekim Holding nerede bulunuyor sorumuza gelirsek, genel merkezi Pendik, İstanbul’ da yer alıyor. Prefabrik, Özge, Hebo, Hekim Yapı A.Ş ve Piraziz Dış Ticaret A.Ş genel müdürlükleri de aynı yerde ikamet ediyor. Hekim Süt A.Ş genel müdürlüğü Giresun’ da ve Hekim Boya Plastik A.Ş fabrikası Sakarya’ da yer alıyor.

1989 Yılından Bugüne Hekim Holding

Hekim Holding şirketleri, işletmeleri ve markaları ile her zaman daha iyiye gitmenin amacıyla hareket ediyor. Güçlü kurumsal yapısı ve yerli sermayenin öneminin bilinciyle 1989 yılında atılan temellerini, attığı her adımla daha güçlendiriyor.

Geçmişten bugüne sadece müşterilerine ve iş ortaklarına gösterdikleri yaklaşımı, çevreye duydukları saygıyı da ekleyerek büyümeye devam ediyorlar. Hekim Holding nerede, şirketleri ve işletmeleri nelerdir, sosyal sorumluluk projeleri ve holdinge ait daha detaylı bilgilere hekimholding.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hekim Holding Prefabrik Yapıları Neden Tercih Ediliyor başlıklı makalemizde Hekim Holding ve Hekim Holding Prefabrik Yapı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir