İnşaat Sektörünün Parlayan Dev Yıldızı Hekim Holding Tarihçesi Nedir

İnşaat Sektörünün Parlayan Dev Yıldızı Hekim Holding Tarihçesi Nedir

modern-sehir-planlamasi

Hekim Holding, kurulduğu günden bu yana ilkelerinden ödün vermeden çevreye ve insan saygı anlayışı ile çalışmaktadır. İnşaat sektörünün itici güçlerinden biri olan Holding, Türkiye’de olduğu kadar dünya üzerinde de bulunduğu yerlerde ekonomik ve sosyal yaşama katkı sağlamaktadır.

Hekim Holding, seksenli yılların ortasında Sayın Dr. Öner Hekim ile kardeşi Ünal Hafız hekim tarafından kurulmuştur. İki kaynak makinesi yanı sıra birkaç küçük el aleti ile küçük bir atölye olarak iş hayatına başlamışlardır.  Bu şekilde Hekim Holding’in temelini kuran Hekim kardeşler seksenlerin sonlarında doğru giderek büyüyecek olan Hekim Holding temelini atmışlardır. Böylelikle de Hekim Holding tarihçesi yasılmaya başlanmıştır.

Doksanlı yılların ortalarında o döneme göre çok yeni bir sektör olan konteynır, prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon alanlarına girmiştir. Hekim kardeşler bu ileri görüşlü fikirlerini Holding’in her alanında göstermiş ve teknolojik alt yapı ve inovasyonları ile sektörde farklarını ortaya koymuşlardır.

1996 senesinde hekim Holding bünyesinde kurulan Hebo Yapı ile büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemiştir. İnşaat sektörü yanı sıra gıda alanında da kurmuş olduğu Hekim Sür Endüstri firması ile kendisini göstermiştir.

İki binli yılların başında Türk ekonomisinin itici güçlerinden biri haline gelen hekim holding Hekim yapı, hekim Boya kendini güçlendirmiştir.  Hekim Holding her alanda yeni ve farklı ürünler ve markaları ile kendisine olduğu kadar çalışanlarına, topluma da artı değerler katmayı sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu güne sarsılmaz adımlar ile Hekim Holding tarihçesi kendini yazdırmaktadır.

Küresel Bir Dev Olan Hekim Holding İlerlemeye Devam Ediyor

Günümüzde, Hekim Holding, yaptığı yatırımlar ile Türkiye’de olduğu kadar dünya üzerinde de faaliyette bulunan küresel bir firmadır. Holding iki binli yılların sorunda kurmuş olduğu Piraziz Dış Ticaret firması ile üretim gücünü ve kalitesini dünya üzerinde göstermiştir.

Hekim Holding, müşteri memnuniyeti amacı ile kaliteli ürünler üreterek Türkiye ve dünya pazarında her zaman aranan bir isim haline gelmiştir. Holding, köklü geçmişi ile harmanladığı modern iş ve yönetim anlayışı mantığını sürekli ileri taşımaktadır.

Hekim Holding dünya üzerinde kalite ve sürdürülebilir iş süreçleri ile çevreye ve insan saygı ilkesi çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kaliteli ürünler ve müşteri memnuniyeti temeli yanı sıra çalışanlarının mutluluğu da iş temelleri arasında yer almaktadır.

Hekim Holding birlikten güç doğar anlayışı ile çalışanları, müşterileri ve çözüm ortakları ile sürekli ileri doğru hareket etmektedir. Marka değeri sürekli yükselen markaları ile Holding, inovasyon ve teknolojinin gücünü de arkasına almıştır. 191,000 metrekare üzerinde bir alanda kurulu entegre tesisleri ile üretim yapmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve yüksek kapasitesi ile dünya üzerindeki tek hazır yapı üreticisi konumunda olan Hekim Holding tarihçesi yazılmaya devam etmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Hekim Holding Faaliyetlerinde Prefabrik Yapı Önceliği başlıklı makalemizde Holding hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir