Her Girdiği Sektöre Öncü Marka Olabilmek ve Hekim Holding

Her Girdiği Sektöre Öncü Marka Olabilmek ve Hekim Holding

1989 yılında temelleri atılan Hekim Holding A.Ş., 6 kıtada 120’ye yakın ülkeye ihracatı,  8 şirketi, 8 işletmesi, 1000’e yakın personeli, 191.000 metrekare üretim ve hazır yapı tanıtım alanı, yurtiçi ve yurtdışında 100’den fazla bayisi, 50.000’in üzerinde referansı ile ününü küresel boyuta ulaştıran şirketler grubudur.

landshut-10Hekim ayrıcalığıyla kurulan Prefabrik A.Ş.’yi Özge Yapı A.Ş., Hebo Yapı A.Ş., Hekim Süt A.Ş., Hekim Yapı A.Ş., Piraziz Dış Ticaret, Hekim Boya ve Plastik şirketleri izlemiştir.

Hekim Madencilik, HekimBoard, HekimPanel, HekimPor, HekimPlast, HekimPan, Hekim Profil, Steelin işletmelerini kapasitesine eklemiş, Preform, Lifecase ve Hebo City gibi markaları piyasaya kazandırmıştır.

Her birini tamamen öz sermayesiyle gerçekleştiren Hekim Holding grubu, üretim gücü uygunluğu ve yüksek marka değerine sahip işletmeleriyle sektördeki yenilikleri ülkemize getirmiştir.

Birlik, Yenilik ve Hekim Holding

Müşterilerine sunduğu olanaklar açısından Hekim Holding A.Ş;

*Profesyonel ve nitelikli çözümleri

*Fiyat avantajını

*Üretim güvencesini

*Alternatif yükleme yöntemlerini

*Özel paketleme sistemini

*Ekolojik duyarlılığı

*İşçi sağlığı ve iş güvenliğini

garantileyerek sektörde lider olduğunu kanıtlamaktadır.

“Birlikten doğan güç ile geleceğe hazırız.” felsefesini benimsemiş yönetim kadrosu, çalışanlara verilen değer ile müşterinin memnun edileceğinin göstergesi olmuştur.

Hekim Holding A.Ş kuruluşundan yalnızca 5 yıl sonra ülkemizde o tarihte bir ilk olan hazır yapı showroomuna imzasını atmıştır. 2004’te ise Türkiye’de ilk defa hekimboard fibercement teknolojisiyle (üstün teknik özellikli levha; yanmaz, iklim koşullarından etkilenmez, boyanabilir, sağlığa zararlı madde içermez, su geçirmez, uzun ömürlü, dekoratif, sağlam) hekimboard doğal çimento levhayı ürünlerinde kullanmaya başlamıştır.

Hekim Holding A.Ş ilkleri ülke sınırlarından dünyaya taşımıştır. 2009’dan beri kendi bütünleşmiş sistemlerinde hammaddelerinin büyük kısmını üreterek dünyada bu işi yapan tek hazır yapı üreticisi konumuna ulaşmıştır. Bir sonraki yıl 7 farklı üretim teknolojisini bir arada kullanmaya başlamıştır. Hızı ve yapıları, vaatlerini desteklemekten de ötededir. 2014 senesiyle Türkiye’ye 8 katlı hafif çelik yapıları kazandırmıştır. Adım adım, beraberce, azim ve yenilikçi düşünceyle hem isimlerini hem ülkemizi aydınlığa sürükleyen holding, gelişmeye ve geliştirmeye devam edeceğini bizlere duyuruyor.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir