Hekim’li Olmanın Ayrıcalığı

Hekim’li Olmanın Ayrıcalığı

hekim-holding

Kuruluşundan bu yana birçok ilklere imza atan Hekim Holding faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde yenilikçi iş anlayışı ile kendini göstermektedir. 1985 yılında Öner ve Ünal Nafiz Hekim kardeşler tarafından kurulan firma, yıllar içerisinde başarısını defalarca kanıtlamıştır. 2006 senesinde 21 yıllık başarılı geçmişini güçlü bir temelde ve başarılı bir yapı altında devam ettirmek amacı ile Hekim Grup olarak Holding yapısında yeniden yapılanma gerçekleştirmiştir.

Hekim Holding faaliyet gösterdiği alanlarda birçok inovasyon çalışması yaparak yeni ve farklı ürünlerde marka değeri oluşturmuştur. Hekim grup firmaları güçlü geçmişleri, geleneksel değerlere saygılı ve etik değerleri koruyan kurumsal yapıları ile sosyal ve ekonomik alanlarda değer yaratmaya devam etmektedirler. Yerel üretimin vazgeçilmez isimlerini bünyesinde barındıran Hekim Holding sektörlerde hep en iyiye ulaşma ilkesi ile yoluna devam etmektedir ve edecektir.

Yüzde Yüz Yerel Yüzde Yüz Hekim

Holding; yapı sektörü başta olmak üzere boya plastik, gıda endüstrisi ve madencilik alanlarındaki şirketleri ile ülkemizde olduğu kadar uluslararası platformlarda da farkını belli etmiştir. Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde önemli projeleri başarı ile gerçekleştirmiş, ülkemizin adını gururlandırmıştır.

Günümüzde Hekim Holding bine yakın konularında uzman çalışanı ile 8 şirket ve 8 işletme olarak ülke ekonomisinde yer alan en başarılı ve en büyüklerden biridir. 191 bin m2 üzerindeki üretim parkuru ile ülkemizde olduğu kadar dünya üzerinde 120 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Topluma ve Çevreye Saygı

Yurt içinde ve yurt dışında yer alan bayilik ağı ile gelişimine katkıda bulunan Hekim Holding, sosyal sorumluluk projeleri ile de toplum yararına çalışmaktadır. Farkındalık yaratmak amacı ile yurt içinde eğitim, sağlık gibi alalarda yaptığı projeler ve verdiği burslar ile çocukların yanı sıra toplumun da gelişmesinde önemli roller üstlenmiştir.

Bugün ülkemizin ekonomik ve toplumsal gelişimi ile orantılı bir büyüme ve gelişme çizgisinde olan Hekim Holding, projeleri ile adını duyurmaktadır. Sürdürülebilir büyüme yolunda devam etmek için güçlü alt yapı ve uzman kadrosu ile faaliyet gösteren Holding inovasyon odaklı girişimci ruhu ile yeniliklere imza armaya devam edecektir.

Bir önceki yazımız olan Sürekli Büyüyen Bir Holding başlıklı makalemizde Hekim Holding, Holding ve holding nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir