Hekim Holding Zirvede

Hekim Holding Zirvede

hebocity-01

Hazır yapı endüstrisi son yıllarda oldukça fazla talep görmektedir. Ancak piyasada birçok firma bu konuda hizmet verse de, iyi bir şirket ile çalışmak son derece önemlidir. İyi bir şirkette kastımız, müşteri odaklı çalışan, işinde uzman ve hassas çalışma yeteneğine sahip, ince eleyip sık dokuyan bir anlayışla, yapıyı müşteriye sunmayı kastediyoruz. Hekim Holding; Prefabrik yapı, Özge yapı, Hebo yapı ile hizmet vermektedir. Bunun dışında hafif çelik yapı profilleri üreten Hekim profil, 8-9 kata kadar çıkabilen çok katlı hafif çelik yapılar ve ekolojik mars konteyner üreten son derce sağlıklı ve doğa dostu Steelin işletmeleri ile Hekim Holding yapı firmaları arasında zirvededir. Zirvede kalabilmek için hiç durmadan çalışmakta ve iyinin iyisini bulmak için sürekli araştırma yapmaktadır. Ülkemiz dışında 100’ e yakın ülkeye hizmet sunmakta, müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. Birçok alanda ödül almayı da es geçmeyen Hekim Holding ülkemizin guru tablosudur.

Hazır yapı endüstrisi

Hazır yapı endüstrisi için Hekim Holding bünyesinde kurulan Hebo Yapı 1996 yılında faaliyete geçmiştir. 30.000 metrekare entegre üretim tesisinde 14.000 metrekare kapalı üretim tesisi mevcuttur. Bu oranlar ile sektöründe oldukça üst seviyelerdedir. Tüm dünyaya ihraç edebilmesi için yeterli bir çalışma alanının olduğunu gösterir. Hazır yapı endüstrisindeki bu yadsınamaz büyüklük ve özenli çalışma ahlakı ile Hebo yapı, her geçen yıl artan bir ivme ile yükselmiştir. Hekim hazır yapı şahısların ya da kuruluşların talep ettikleri istekler doğrultusunda yapılar üretmeye çalışmaktadır. İhtiyaç doğrultusunda mobilyalar ve yaşam alanları sunmaktadır. Şantiye ve konut alanları, satış üniteleri, seyyar tuvaletler, konteyner, yemekhaneler, yatakhaneler. Akal gelebilecek birçok seyyar yapıları tam donanımlı ve sağlam olarak üretmekte kişi, kişiler ya da kurumlara teslim etmektedir. Ülkemiz dışında bu seyyar yapıları birçok ülkeye göndermektedir. Son derece memnun kalan ülke dışı kişi ya da kurumlar da istekleri doğrultusunda diğer kişi ya da kurumlara da önermektedir. Bu da Hekim Holding’in hassas ve özveri ile çalıştığının ispatıdır. Müşteri odaklı çalışmak birinci öncelikleridir. Müşteri isteği her zaman önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Tüm Dünyada Yükselişe Geçen Hazır Yapı Tasarım ve Üretiminde Öncü Firmalar Hangileridir başlıklı makalemizde Hazır yapı, hazır yapı endüstrisi ve Hekim hazır yapı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir