Hekim Holding Prefabrik Yapıları Neden Tercih Ediliyor

Hekim Holding Prefabrik Yapıları Neden Tercih Ediliyor

İnşaat malzemelerinin çeşitlenmesi neticesinde yeni inşaat malzemeleri inşaatlarda kullanılmaya başlanmıştır. Prefabrik yapılar da bu yeni inşaat teknolojilerinden birisi olup, son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir. Kolay uygulanabilir olması, geçmeli parçalardan oluşması, sıcak tutma oranlarının yüksek olması ve kolay temizlenebilir olması nedeni ile sıklıkla tercih edilen bu yapı malzemeleri birçok yerde karşımıza çıkmaktadır.

Önceden hazırlanmış yapı malzemeleri ile yapılan yapılara verilen isim olan prefabrik parçalar fabrikada hazırlanarak inşa aşamasında birleştirilmektedir. Lego parçaları gibi parçaların birleştirilmesi ile meydana gelen bu yapılar ile evler, iş yerleri gibi mekânlar yapılabilmektedir. Hekim Holding Prefabrik Yapı olarak evlerinizi ya da diğer yaşam alanlarını kısa sürede size teslim edebilmekteyiz.

Prefabrik Yapılar ve Kullanım Alanları

Genellikle en fazla iki katlı olarak yapılan prefabrik yapılar kolay inşa edildiği için acil durumlarda barınma ihtiyacının karşılanmasında kullanılmaktadır. Esasında prefabrik yapılar uzun ömürlü olduğu için tercih edilmektedir. 50 yıla kadar kullanım ömrü bulunan prefabrik yapılar ısı ve ses yalıtımı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Az maliyetli olması ve kurulumunun hemen yapılabilmesi nedeni ile tercih edilen prefabrik yapılar hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. Prefabrik yapıların kullanıldığı alanlardan ilki konutlar olsa da şantiye konutları, hastane ek yapıları, iş yerleri, ofisler, soyunma odaları, depo, salon ya da okul gibi diğer yapıların yapılmasında prefabrik malzemeler kullanılmaktadır. Hekim Holding Prefabrik Yapı olarak geniş bir yelpazede alternatif ürünler sunmaktayız.

 

Prefabrik Yapı Çalışmaları

Prefabrik Yapılar ve Avantajları

Prefabrik yapıların birçok avantajı vardır. Her şeyden önce ekonomik olması prefabrik yapıları öne çıkarmaktadır. Prefabrik yapılar sökülüp başka bir noktaya taşınabilir olduğundan da sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanım ömrünün uzun süreli olması nedeni ile prefabrik yapıların tercih edildiği görülmektedir. Depreme dayanıklı olması prefabrik yapıların tercih edilmesinin bir diğer nedenidir.

Prefabrik yapılar istenilen ebat ve şekillerde üretilebildiğinden işlevsel açıdan önemli yapı malzemesidir. Bunun yanı sıra doğaya zarar vermeyen bir yapıda oldukları için tercih edilmektedirler. Tek düze bir malzeme olmayan bu yapı elemanları farklı renk ve ebatlarda temin edilebilmektedir.

Prefabrik Yapılar İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz

Firmamız dünyanın her yerinde tercih edilen prefabrik yapıların üretilmesi süreçlerinde hizmet vermektedir. 1989 yılında kurulan firmamız dünyada 100’den farklı ülkeye ihracat yapmaktadır. Yüksek kalite standartlarına uyumlu bir yapıda üretilen prefabrik yapılar ile mekan kalitesini arttırmaktayız.

Çalışmalarında inovasyon ve yenilikçi çözümleri öne çıkaran firmamız profesyonel kadrosu ile ülkemiz ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmaktadır. İnsan odaklı kurum kültürü ve ilkeli politikaları ile insanı temel alan Hekim Holding Prefabrik Yapı olarak sizler için en ideal mekânları tasarlamaktayız. Firmamız ürünleri dünyanın birçok ülkesinin yanı sıra ülkemizde de statları, hastaneleri, barınma alanlarını ve konutları süslemektedir. Prefabrik yapı üretiminde kalite ve üstün başarı bizim ile mümkündür.

 

Bir önceki yazımız olan Türkiye Ekonomik Yapısında Bir Holding Ne İş Yapar başlıklı makalemizde Hekim Holding ve Holding ne iş yapar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir