Hekim Holding, Prefabrik Yapılarda Bir İlke İmza Atıyor!

Hekim Holding, Prefabrik Yapılarda Bir İlke İmza Atıyor!

Hekim Holding bir ilke imza atıyor. Hekim Holding şirket bünyesinden biri olan Prefabrik Yapı A.Ş. Türk – Alman ortak girişimcilik ile gerçekleştirilen, Desiba ortaklığına ait Türkiye’de bir ilk gerçekleşiyor. Çöl tipi teknoloji ile ürettiği güneş paneli üretim tesisini İlimiz Mersin’de açıyor. Hepsi Hekim Holding prefabrik malzemeleri bünyesinde olan malzemeler ile harika bir tasarım düşünülüyor. İnovatif ve sağlam olan Hekim Profil kullanılacak. Hafif çelik yapı sistemi olan yine Hekim Holding bünyesinde üretilen steelin kullanılacak. Dış cephe ve çatı kaplamalarında da yine Hekim Holding bünyesinde özenle üretilen Hekim Panel markalı taş yün izolasyonlu sandviç paneller kullanılacak. Prefabrik Yapı A.Ş. son derece hassas ve özverili çalışma teknikleri ile birçok alanda ödüller kazanmıştır. Kazanmaya da devam etmektedir.

Prefabrik Yapı A.Ş. Çalışmaları

Prefabrik Yapı (Hekim Holding) Çalışmaları

Prefabrik yapı malzemeleri üreten Prefabrik Yapı A.Ş. son derece hassas çalışmaktadır. Ülkemizde ilk kez Mersin’de gerçekleşecek bu öze çalışma ile birçok alanda diğer firmalara öncü olacaktır. Teknik hesaplamadaki “0”  hata yüzdesi ile ortaya inanılmaz bir çalışma çıkacaktır. Teknik hesaplamalar dışında kendine has ve estetik tasarımı il ekendi bünyesinde çalışan yüzlerce çalışanı ile tam bir ekiptir. Prefabrik A.Ş. genel müdürü Sayın Mustafa Tolunay, bu alanda daha farklı çalışmalar yapacağını ve her çalışmada ilerleyen teknolojiden sonuna kadar faydalanacağının sözünü verdi. Bu da inşaat ve yapı sektörü için harika bir haber.

Sustainable İstanbul 20-21 Nisan

Prefabrik yapı alanında Sustainable İstanbul 20-21 Nisan tarihleri arasında Türkiye ayağı ola İstanbul Swiss Hotel’ de gerçekleştirilen konferansta activating purpose temasıyla bronz sponsorluğunda ödül verildi. Ülkemiz için son derece kaliteli olan ve geleceğe dönük bir başarıya imza attı Hekim Holding.

Basında Hekim Holding

Bu kadar geniş ağa sahip, birçok alanda çalışmalar yapan Hekim Holding, basında da sıkça adını duyurmaktadır. Ulusal gazetelerimizin birçoğunda yaptığı inşaatlar, yapılar ve kazandığı ödüller ile alakalı haberlere geniş ölçüde yer vermiştir. Tek rakibi kendisi olan Hekim Holding ile çalışan kişi ya da kurumlar kaybetmez, kazanır. Bu bilinci aşılamayı başarmıştır Hekim Holding.

Bir önceki yazımız olan Geleneksel Yapılardan Modern Yapılara Doğru başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir