HEKİM HOLDİNG PREFABRİK YAPILAR

HEKİM HOLDİNG PREFABRİK YAPILAR

Cep dostu, çevre dostu olan ve gereksinimler doğrultusunda üretilen parçalı yapılar, vaktiniz de nakdiniz de sizinle kalırken dışarının olumsuz hava koşullarından, gürültüsünden sıyrılmanızı sağlar. Depreme dayanıklı olurlar. Üretim koşullarında çeşitlilik avantajı vardır. Estetik görünürler. A1 sınıfı yanmaz HekimBoard fibercement cephe kaplama malzemesi ile dayanıklılık Hekim prefabrik yapı imalatlarından sorulur.

1989 yılında kurulan Hekim Holding A.Ş, 6 kıtada 120’ye yakın ülkeye ihracatı,  8 şirketi, 8 işletmesi, 1000’e yakın personeli, 191.000 metrekare üretim ve hazır yapı tanıtım alanı, yurtiçi ve yurtdışında 100’den fazla bayisi, 50.000’in üzerinde referans elde etmesinden bu özelliklere sahip değildir. Sahip olduğu ilkeler, stratejiler ve uzman personeliyle profesyonellikten milimetre uzaklaşmayan Hekim grubu, her zaman ilklere imza atmıştır.

İlkler ve Hekim Prefabrik Yapıprefabrik-yapi-endustrisi

Bir Hekim Holding kuruluşu olan Prefabrik Yapı A.Ş,

1991 yılında satış, pazarlama, ÜrGe, ArGe departmanlarını aktif yatırımlarla desteklemiş,

1994’te ilk hazır yapı showroomunu Türkiye’ye getirmiş,

2004 senesinde ülkemizde ilk defa hekimboard fibercement (üstün teknik özellikleri; yanmaz, iklim koşullarından etkilenmez, boyanabilir, sağlığa zararlı madde içermez, su geçirmez, uzun ömürlü, dekoratif, sağlam) teknolojisiyle hekimboard doğal çimento levhayı ürünlerinde kullanmaya başlamış,

2009’da dünyada ilk hammadelerinin hemen hemen tamamını kendi entegre sisteminde üretmeye başlamış

2010’da yedi farklı üretim teknolojisini bir arada kullanmış,

2014 yılında sekiz katlı hafif çelik yapıyı ülkemize kazandırmıştır.

Vizyon, Misyon, Gelecek

Hekim prefabrik yapılarını üreten Prefabrik A.Ş marka sorumluluğu bilinciyle küresel standartlarda imalatını yapmaktadır. Enerji tüketim maliyetlerini minimuma indirgemektedir. Kuruluş, müşteri memnuniyeti için daima kendisiyle yarışmaktadır. Teknolojilerini geliştirirken başlangıçtaki değerlerinden ödün vermez. İş güvenliği ve işçi sağlığına fazlasıyla önem verilir.

Yaşattığı uluslararası kalitedeki deneyimle ısı, statik, akustik değerlerine birebir uyum sağlayan prefabrike yapıları üretir. Müşteriye özel çözümler sunar.

Bir önceki yazımız olan Sıcacık Yuvalara Yeni Havalar başlıklı makalemizde hekim prefabrik, hekim prefabrik evler ve hekim prefabrik yapılar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir