Hekim Holding Prefabrik Yapıda Bir Dev

Hekim Holding Prefabrik Yapıda Bir Dev

3770

Hekim holding prefabrik yapı çalışmalarında son derece hassas ve özverili çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığı için tüm hassasiyet yaptığı çalışmalarda göze çarpmaktadır. Hatasız iş sunabilmek için gece gündüz çalışmakta, çalışanlarını özenle seçmektedir. Hekim holding prefabrik yapılar kişi ve kuruluşlar tarafından çok talep görmektedir. 100 civarında ülkeye sipariş yapan ve gönderen Hekim Holding Avrupa standartlarında çalışma ve performans sergilemektedir.

Hafif Çelik Yapılar

Hafif çelik yapılar ile yapılan prefabrik evler son derece sağlam ve kullanışlıdır. Örneğin Türkmenistan’da 48 hafif çelik villanın ön üretimini yapmıştır. Son derece estetik villalar Türkmenistanlı alıcılar tarafından çok beğenilmiştir. 39. Yapı fuarına da katılan Hekim Holding, alıcı ve firmalar tarafından oldukça rağbet görmüştür. Yaptıkları birbirinden kıymetli çalışmalar ile yurt dışından gelen iş adamları ile öze sunumlar ve görüşmeler yapmış, ülkemizi tanıtmıştır. Ülkemizdeki inşaat ve yapı sektörünün son 20 yıl içerisindeki hızlı artışını dış ülkelere tanıtma fırsatı yakalamıştır. Prefabrik yapı malzemeleri son derece estetik ve kullanışlı olmalıdır. Bunu önemseyen Hekim Holding bu alanda uzun yıllar çalışma yapmıştır. Tam müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yapmayı başarmış, hedefi 12 den vurma kabiliyetine erişmiştir.

Kapasite

Kapasite olarak Hekim Holding, prefabrik yapı ayda 6750 adet ayda üretim yapmaktadır. Prefabrik yapı ve hafif çelik yapıyı da ayda 210.000 metrekaredir. Yapısal çelik ayda 67.500 metrekaredir. Kabin bir ay içerisinde 8700 adettir. Son derece başarılı rakamlar ile üretim yapan Hekim Holding, her ay %50 başarı oranı ile ivmeyi yükselmeyi başarmıştır. Şantiye yapıları ve kamp alanları için yaptığı prefabrik yapılar ile birçok inşaat şirketine ve tatil yöresine satışlar yapmaktadır. Bu sayı sadece ülke içinde sınırlı kalmamakta, yurt dışına da satış yapmaktadır. İnovasyonu ilk edinmiş, gelişim ve yeniliğe her zaman açık olmayı başarmıştır. Prefabrik yapıların özel alaşım ve yapı malzemeleri ile yapılmasına büyük hassasiyet gösterilmiştir. İnovasyonun gelişim için önemli olduğuna inanan Hekim Holding ve bağlantılı diğer şirketleri her zaman vizyon sahibi, gelişime açık olmayı başarmış firmalardır.

Bir önceki yazımız olan Hekim Holding, Prefabrik Yapılarda Bir İlke İmza Atıyor! başlıklı makalemizde Hekim Holding, Hekim Panel ve Hekim Profil hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir