Hekim Holding Prefabrik Yapı

Hekim Holding Prefabrik Yapı

hekim-holding-fuar-evi-3-1170x658

İnşaat sektörünün arttığı son yıllarda yapılaşmanın önemini bir kez daha anladık. Lüks evler, rezidanslar, gökdelenler, ultra lüks daireler, akıllı evler derken her geçen gün yeni bir tasarım ve özellik ekleniyor. Amaç, bizlerin konforu ve rahatlığı. Akıllı evlere kullanılan teknolojinin son trendleri ile hazırlanan birçok seçenek mevcut. İş gücünü azaltarak, teknolojiden tam randıman sağlamak artık mümkün. Ancak bu kadar gelişmiş yapılar yapılırken ve bu furya hızla ilerlerlerken ülkemizdeki olası bazı durumları göz ardı etmemek gerekir. Doğa faaliyetlerini kastediyoruz. Özellikle deprem kuşağında olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Çelik konstrüksiyonlarla hazırlanmış, sağlam betonarme inşaat malzemeleri kullanılıyor olsa da her ihtimale karşı korunmamız gerekir. İşte bu aşamada prefabrik yapı devreye giriyor. Hekim Holding bu konuyu da düşünmüş. Hekim prefabrik tarafından prefabrik A.Ş.1989 yılında kurulmuştur.

Teknoloji ve Üretimde Artış

Teknolojiyi kullanabilen güçlü bir firma olduğu için kısa sürede yükselen bir ivme kazanmayı başarmıştır. Geliştirmiş olduğu teknolojik ürünler, kapasitedeki yükseliş ve makine ekipmanlarındaki hassasiyet ve gelişmiş ürünlerin kullanımı ve personel seçimindeki hassasiyet ile kısa sürede yapı firmaları arasında sivrilmiş, aralarından hızlı bir ivme ile yukarı doğru çıkış yapmıştır. Hekim prefabrik yapılar 160.000 metrekarelik alana kurulmuştur. Kalite ve disiplinli çalışma ilkelerinden vazgeçmeyen Hekim holding 25 yıldır yapı ve inşaat sektörü içerisindedir. Prefabrik yapı A.Ş. birçok alandan hizmet vermektedir. Yüksek teknoloji üretimine ek olarak birçok alanda iş sahası kurmuştur. Hekim prefabrik evler yapmaktadır. Yazlık olarak, kışlık olarak ya da deprem bölgesinde kullanmak için ve daha birçok alanda kullanmak için yapmaktadır.

Birçok Alanda Çalışma

Birçok alanda Hekim Holding çalışma yapmaktadır. Bunlar; lojistik, yükleme, tasarım, montaj, demontaj, bina içi tasarımı, bina içi tesisat döşeme, bina içi ve bina dışı boya, müşteri odaklı tasarım ve çalışma yapmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Yapı Sektöründe Teknolojik Adım: Prefabrikasyon başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir