Estetik Ve Fonksiyonel Yapı Çözümleri Sunan Hekim Holding Prefabrik Evler

Estetik Ve Fonksiyonel Yapı Çözümleri Sunan Hekim Holding Prefabrik Evler

col-tipi-prefabrik-770x350

Yaşam alanlarında yaratıcı çözümler sunan prefabrik evler son yılların en popüler yapı çözümleri olarak görülüyor. İstenilen her yerde kolay kurulum imkânı sunan prefabrik evler birçok avantaj sağlıyor. Depreme dayanıklılık, ekonomik olma, istenilen her yerde konfor imkânı, yalıtım farkı, estetik ve fonksiyonel olma gibi özellikleri ile prefabrik evler farklı istekleri karşılayan tasarımlarla sunuluyor. Hekim Holding prefabrik evler modern tasarımların kaliteli malzeme ile birleştiği özel seçenekler sunuyor.

Her Mevsime Uygun Prefabrik Evler

Prefabrik evler kent yaşamında da doğa yaşamında da alternatif yaşam alanları sunuyor. Villa, konut, kafe, iş yeri gibi birçok farklı amaç için prefabrik evler tercih ediliyor. Düşük maliyetleri ve hızlı, kolay kullanım imkânı ile prefabrik yapılar özel isteğe göre de tasarlanabiliyor. Tek katlıya da iki katlı prefabrik evler her türlü mevsim koşuluna dayanıklı, konforlu yaşam alanları sunuyor. Estetik görünümleri ile de yazlık evlerde özellikle çok tercih ediliyor. Ülkemizde prefabrik yapılarda en kaliteli hizmeti ve dünya standartlarında modern yapı örneklerini Hekim Holding firmalarının ürünleri bulmak mümkün.

Hekim Holding Üretimde Fark Yaratan Fabrika Özellikleri Nelerdir

Prefabrik yapı ürünlerinin yapımında kullanılan malzemeleri kendi tesislerinde yüksek kalite standartları ile üreten Hekim Holding fabrika tesislerinde çevre dostu teknolojiler kullanılmaktadır. Yapı profilleri kaynaksız yapı teknolojisi ile üretilen Hekim Holding özel üretim ürünleridir. 160.000 m2′lik üretim tesisleri alanı ile Prefabrik Yapı A.Ş altı kıtada yüzden fazla ülkeye prefabrik yapı ihracatı yapmaktadır. İleri teknoloji ile üretilen ve geri dönüştürülebilen Hekim Holding yapı malzemesi ürünlerini kendi tesislerinde özel iş modeli ve çalışma standartlarıyla üretmektedir.

Hekim Holding Dünyanın Her Yerinde

Sağlamlık ve estetiği birleştiren Steelin teknoloji hafif çelik binalar ve ekolojik konteyner ürünlerin üretilmesinde kullanılıyor. Kusursuz üretim standartlarını taşıyan Hekim Holding tesisleri Türkiye’nin en geniş üretim tesisleri arasında yer almaktadır. Son teknoloji üretim modellerini uygulayan Hekim Holding tesislerinden dünyanın her yerine ürün ihracatı yapılmaktadır. Kaliteli prefabrik yapı malzemeleri üreterek tüm dünyada marka haline gelen Hekim Holding firması Prefabrik A.Ş sektörde öncü firma olarak prefabrik yapı malzemelerinin kusursuz üretimini yapmaktadır.

Hekim Holding Prefabrik Yapılar Nerelerde Kullanılıyor

Prefabrik yapıların kullanım alanları her geçen gün artarken dünyanın her yerinde büyük projelerde Hekim Holding prefabrik yapı yapılar kullanılıyor. Ortadoğu, Türkmenistan, Azerbaycan gibi bölgelerde konut projeleri, şantiye alanları, hastaneler, afet sonrası yaşam alanları gibi projelerde Hekim Holding prefabrik yapılar kullanılmıştır.

Çevre Dostu Yapı Malzemeleri İle Hekim Holding

Ülkemizde modern konut projelerinde prefabrik yapı modellerinin mimarı olan Hekim Holding prefabrik yapı malzemeleri ve modellerinde en çok tercih edilen ürünleri üretmektedir. Çevre dostu ve sürdürülebilir prefabrik yapı malzemeleri ile üretilen Hekim Holding prefabrik yapılar farklı ihtiyaçlara cevap veren modern tasarım prefabrik yapı seçenekleri sunmaktadır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Hekim Holding Kilometre Taşları başlıklı makalemizde Hekim ve Hekim Holding hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir