Avrupa’da Adından Söz Ettiren Hekim Holding Geçmişten Geleceğe Başarıyı Aktarıyor

Avrupa’da Adından Söz Ettiren Hekim Holding Geçmişten Geleceğe Başarıyı Aktarıyor

 

Türkiye’nin başarılı Holdingleri arasında ilk sırada yer alan Hekim Holding bünyesinde bulunan 8 şirket ve 8 işletme ile geçmişten geleceğe başarıyı aktarıyor. Hekim Holding Türkiye’nin en köklü Holding’lerinden biri olarak yapı sektörünün öncülüğünü yapıyor.

Dev projelerde imzası bulunan Hekim Holding’in faaliyet alanları arasında Hazır Yapı Endüstrisi, Gıda Endüstrisi, Madencilik Endüstrisi, Yapı Malzemeleri Endüstrisi, Boya Plastik Endüstrisi, Dış Ticaret gibi alanlar yer alıyor. Tüm faaliyet alanlarında insan ve çevre odaklı, üstün kalite standartlarını iş modellemelerinde uygulayarak hizmet sunan Hekim Holding yurt içi ve yurt dışında kusursuz projeleri ile adından söz ettiriyor.

Hekim Holding Üretim Ve Hizmet Standartlarında Fark Yaratan Özelliklerhekim-holding-tanitim-filmi

Üretim ve hazır yapı alanları ile geniş ürün yelpazesini tanıtıma sunan Hekim Holding üretimde kullandığı ham madde üretimini de kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir. Dünya genelinde başarılı, yüksek kalite ve en geniş ürün seçeneğini sunan Hekim Holding üretim ve hizmet standartları modern çağın gereklerini karşılamaktadır.

Hekim Holding üretim ve hizmet standartları kaynaktan üretime ve hizmete her detayda insan ve çevre odaklı kalitenin uygulandığı özel iş modellerine sahiptir. Hekim Holding’i ayrıcalıklı kılan bir diğer özellik ise köklü bir sisteme sahip olması ve gelenekten gelen ilke ve değerleri modern yaklaşımlarla birleştirmesidir.

Hekim Holding Türkiye Ve Dünyada hangi Projelerle Öne Çıkmaktadır

Hekim Holding Türkmenistan’da Ak yelken Tesisleri’nde 48 hafif çelik villa ön üretimini yaparak bölgede yapı sektöründe öne çıkan firmalar arasında yer aldı. Profil Güneş Enerjisi Sistemleri alanında yeni projelere imza atarak Avrupa’da ilerliyor. Yeniden inşa edilen Ortadoğu ve kuzey Avrupa şehirlerinin şehir mobilyalarını sağladı.

Hekim Holding tüm dünyada prefabrik şantiye binaları, çok katlı prefabrik yapılar, acil yaşam konteynerleri, çok amaçlı yaşam konteynerleri, şehir mobilyaları gibi başarılı iş modellerine imza attı. Sadece iş modelleri ve üretim, hizmet sektöründeki çalışmaları ile değil sosyal sorumluluk çalışmaları ile de öne çıkan Hekim Holding çok özel toplumsal destek projelerine sponsor oluyor.

Bir önceki yazımız olan Her Girdiği Sektöre Öncü Marka Olabilmek ve Hekim Holding başlıklı makalemizde Hekim Holding hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir